V minulém článku jsem nastínil, na jakém principu fungují akciové potažmo finanční trhy. A že je tento princip iluze uplatňovaný nejen v ekonomice, ale ve všech oblastech našeho života. Nutno podotknout, že zcela záměrně, za účelem svést a ovládnout lidskou duši.

V poslední době mi několik mých známých začalo říkat, že stát je špatný, že je to největší zlo, a je třeba ho zrušit, abychom měli konečně úplnou svobodu. Nějakou dobu jsem přemýšlel nad tím, zda mě tito lidé chtějí cíleně ovlivnit. Ale potom mi došlo, že jsou pouhými obětmi poměrně rafinované a dobře promyšlené propagandy.

Něco takového vám totiž může tvrdit pouze člověk, který absolutně nepochopil, jak světová ekonomika funguje v praxi. Teorie je sice moc krásná věc, ale je to pouhá teorie. A ve většině případů bohužel i lež a indoktrinace. Reálná ekonomika, jako je průmysl, obchod se zbožím a služby, je totiž z velké části ovlivňována přes finanční trhy. Nikoliv státem! A finanční trhy jsou skrytě řízené a manipulované velkými finančními institucemi v pozadí, a to takovým způsobem, aby působily jako přirozeně se vyvíjející volné trhy. Ač ve skutečnosti je volný trh naprostou fikcí. Je třeba pochopit, že nic takového, jako je volný trh, absolutně neexistuje a nikdy existovat nebude. Ani pokud odstraníme stát! Je to pouhý žvást ekonomického směru (rakouské školy), který se vyučuje a propaguje na vysokých školách. Nic víc.

Tím vůbec nechci vyzdvihovat roli státu, ani moc politiků. Ani já si nemyslím, že bychom stát nutně potřebovali. ALE! Zde je opět třeba pochopit, že svět není žádné chaotické nepředvídatelné prostředí, kde se u moci drží prezidenti a ministři. Svět ovládají korporace prostřednictvím financí, médií a fiktivního vzdělávacího systému. A jakmile bychom odstranili stát za účelem navození iluze svobody, žádnou svobodu tím rozhodně nezískáme. Jelikož u moci budou stále ty stejné velké korporace, které s lidmi manipulují. A to takovým způsobem, že si tyto oběti vůbec neuvědomují, že je s nimi manipulováno.

Odkud a proč se v poslední době tolik lidí ohrazuje vůči státu? Určitě se nejedná o přirozený jev. Samozřejmě to souvisí i se současnou situací fiktivní rýmičky. Ale co považuji za obzvláště nebezpečné je fenomén kryptoměn a s tím spojená filozofie. Odtud totiž pravděpodobně pramení veškeré úchylné názory lidí, kteří hlásají, že je třeba odstranit stát za účelem získání svobody. Jak absurdní je taková úvaha, lze velice snadno pochopit tím, že když má v současné době někdo takovou moc, že je schopný na dny přesně řídit a manipulovat se světovými akciovými indexy, kde se točí desítky až stovky bilionů dolarů, tak manipulovat s trhem kryptoměn, který je o několik řádů menší, dokáže s jednou rukou v nose a druhou v pr…

Nikomu nepřeji nic špatného. Ale domnívám se, že tito lidé se budou moci velmi brzy na vlastní kůži přesvědčit o tom, že jakmile odstraníme všechny současné měny a státy, čímž vznikne jeden obří (skrytý) superstát v podobě globální mafie, povede to k tak tvrdé diktatuře, jakou jsme tu ještě nikdy v historii neměli. Mediálně známé osobnosti, které nyní propagují kryptoměny a „svobodný volný trh“ jsou ve skutečnosti agenti Nového Světového Řádu. Satanisti nikdy nepřicházejí jako ti špatní. Naopak, pokud chtějí něco prosadit, přichází vždy se slovy, jako je „láska, svoboda, mír, bratrství…“. Budou vám tvrdit, že hovno ve skutečnosti voní. A když to budou opakovat dostatečně dlouho a intenzivně, dav tomu nakonec podlehne. A tito lidé, pokud je tak vůbec lze nazvat, se moci rozhodně nikdy nevzdají, ani jim ji nikdo nevezme, protože na to obyčejný smrtelník nemá nejmenší sílu. Ale chce-li někdo zažít opravdové peklo na Zemi, nechť je tedy srdečně přivítá.


Máte zájem psát svůj blog na Sagefin.cz? Kontaktujte nás na info@sagefin.cz.

realizace MIDEO realizace MIDEO