RSS SageFin FACEBOOK SageFin

O nás

Sagefin.cz je nezávislý finanční portál se zaměřením na světové finanční trhy a online obchodování. Naleznete zde mnoho užitečných informací, které vám pomohou se zorientovat ve světě peněz a burzovních trhů.

Cílem je předat návštěvníkům srozumitelný a ucelený náhled na finanční trhy, aby byli schopni nezávisle a samostatně činit svá investiční rozhodnutí a úspěšně spravovat své vlastní portfolio. Chceme vytvořit komunitu obchodníků, kteří si navzájem pomáhají a sdílejí své zkušenosti, díky čemuž se mohou neustále posouvat kupředu a zlepšovat své výsledky.

Tým Sagefin tvoří zkušení a úspěšní dlouholetí burzovní obchodníci, kteří své know-how předávají dál. Jsme přesvědčeni o tom, že s kvalitními informacemi a silným zázemím lze na finančních trzích dlouhodobě prosperovat a dosahovat tím nadstandardních výnosů.

Pavel Šafařík


Pavel ŠafaříkPavel Šafařík
, zakladatel serveru Sagefin.cz, je spisovatel, ekonom a burzovní spekulant s mnohaletými zkušenostmi. Své první obchody na burze realizoval již ve svých 15 letech a už v té době ho svět financí a investic fascinoval. Jeho zaměřením jsou především akciové trhy v USA, ale také komodity a cizí měny. Je držitelem makléřské licence kategorie III. (správce portfolia) a kategorie D. (deriváty).

Na burze se věnuje mnoha obchodním přístupům a strategiím, které navzájem kombinuje. V roce 2013 se nebál jít proti davu a úspěšně spekuloval na pokles ceny zlata. Podařilo se mu vydělat na jeho největším pádu za více než 30 let.

Josef Košťál

josef košťál 2Josef Košťál je profesionální opční trader a portfolio manažer, který na finančních trzích působí již řadu let. V České republice se řadí mezi přední odborníky na opce a derivátové trhy. Je vyhledávaným investičním konzultantem a osobním mentorem. Kromě svých úspěchů v tradingu si svou popularitu získal také vydáním několika odborných publikací věnovaných opčnímu obchodování a pravidelným přispíváním článků v ekonomické rubrice Hospodářských novin a finančním portálu investicniweb.cz.

Jeho zaměřením jsou především neutrální opční strategie, kreditní spready a kombinace opcí s akciemi. Je přesvědčen o tom, že dobrých výsledků lze docílit jen soustavnou a poctivou prací.