RSS SageFin FACEBOOK SageFin

O nás

Sagefin.cz je nezávislý finanční portál se zaměřením na světové finanční trhy a online obchodování. Naleznete zde mnoho užitečných informací, které vám pomohou se zorientovat ve světě peněz a burzovních trhů.

Cílem je předat návštěvníkům srozumitelný a ucelený náhled na finanční trhy, aby byli schopni nezávisle a samostatně činit svá investiční rozhodnutí a úspěšně spravovat své vlastní portfolio.

Pavel Šafařík


Pavel ŠafaříkPavel Šafařík
, zakladatel serveru Sagefin.cz, je spisovatel, ekonom a burzovní spekulant s mnohaletými zkušenostmi. Své první obchody na burze realizoval již ve svých 15 letech a už v té době ho svět financí a investic fascinoval. Jeho zaměřením jsou především akciové trhy v USA, ale také komodity a cizí měny. Je držitelem makléřské licence kategorie III. (správce portfolia) a kategorie D. (deriváty).

Na burze se věnuje mnoha obchodním přístupům a strategiím, které navzájem kombinuje. V roce 2013 se nebál jít proti davu a úspěšně spekuloval na pokles ceny zlata. Podařilo se mu vydělat na jeho největším pádu za více než 30 let.