RSS SageFin FACEBOOK SageFin

Seminář: Fundamentální analýzaCena: 545 Kč
Cena s DPH: 600 Kč

Fundamentální analýza je mezi burzovními obchodníky velmi opomíjeným přístupem. Vzdělávací kurz je vhodný pro všechny, kteří pozičně obchodují s akciemi, nebo do nich chtějí dlouhodobě investovat.

Na kurzu se dozvíte, jak správně postupovat při finanční analýze podniku. Dozvíte se rovněž, jakým způsobem analyzovat na makroekonomické úrovni akciové trhy a komodity. Na kurzu budou představeny nejpoužívanější nástroje fundamentální analýzy, ale i některé specifické ukazatele, jejichž správné využití má pro investora významnou informační hodnotu. Část kurzu je věnována identifikaci spekulativních bublin a aplikování vhodné investiční strategie. Po teoretické části semináře bude následovat praktická část, kde si na konkrétních firmách (akciích) ukážeme, jak při aplikaci fundamentální analýzy správně postupovat a čeho se naopak vyvarovat.

Po absolvování tohoto kurzu získáte široký rozhled o tom, jakým způsobem oceňovat akcie, budete vědět, co má vliv na fundamentální hodnotu společnosti, a jak správně vyhledávat podhodnocené a nadhodnocené akcie.

Místo konání:

Praha – centrum (Klimentská 1443/50)

Termín:

Sobota 1.6.2019 od 14:00 do 19:00

Kapacita:

Seminář je určen pro menší skupinku cca 10 účastníků. Preferujeme osobní přístup a vytvoření prostoru pro zajímavou a věcnou diskusi, do které se může zapojit každý z účastníků semináře.

Přednášející:

Pavel Šafařík – ekonom a burzovní spekulant

Objednávkový formulář

Položka:
Počet:
Cena s DPH:
Celkem:

Fakturační adresa

Jméno a příjmení:*

Název firmy:

Email:*

Telefon:

Adresa:*

Město:*

PSČ:*

IČO:

DIČ:

Doručovací adresa

Jméno a příjmení:

Název firmy:

Adresa:

Město:

PSČ:

Poznámka: