Vítejte na stránkách Sagefin.cz, finančním portálu věnovaném online investování a obchodování na burze. Projekt vzniknul na základě absence hodnotných informací ohledně fundamentální a makroekonomické analýzy akcií a jejím správném využití v praxi společně s technickou analýzou. Naším cílem je zkvalitnit služby na území České republiky v oblasti finančního vzdělávání a vytvořit zázemí pro stálou komunitu obchodníků, jež společně sdílí své vědomosti a zkušenosti z oblasti kapitálových trhů a investování.

Z vlastních zkušeností víme, že obchodování na burze není pouze o správné analýze a schopnosti predikovat vývoj na trhu. Ale vyžaduje rovněž správné pochopení řízení rizika a peněz a v neposlední řadě také jistý nadhled nad trhy. Ten je možné si utvořit na základě dobrého vzdělání a čerpáním těch správných informací s následným testováním v praxi. Jak teorie, tak praxe jsou velice důležité sféry. A nedostatečný rozvoj jedné z nich se může negativně podepsat na našich výsledcích. Platí to nejen na finančních trzích, ale prakticky v kterékoliv oblasti ekonomiky i mimo ni.

Chceme, aby návštěvníci na stránkách Sagefin.cz našli veškeré potřebné informace k tomu, aby se z nich mohli stát zcela samostatní a ziskoví obchodníci na finančních trzích. Odhodlání jít si za svými sny a cíli je polovinou úspěchu. Přejeme vám do budoucna mnoho ziskových obchodů a zdařilých plánů.

Tým Sagefin.cz