Velká finanční krize je za dveřmi. Globální ekonomika se začíná znatelně přehřívat a ekonomický cyklus je na vrcholu. Jako tomu bylo vždy v minulosti, následovat nebude nic jiného než panika na kapitálovém trhu. Tentokrát ekonomické indikátory ale nasvědčují tomu, že krach na burze by mohl vyústit až v dlouholetou depresi. Zatímco pro většinu běžných lidí se jedná o finanční katastrofu, pro burzovní spekulanty je to jedna z největších příležitostí, která přichází pouze párkrát za život.

Na investičním semináři se dozvíte, kdy lze očekávat vyvrcholení býčího trhu a krach na akciovém trhu. Jak na tom vydělat a jak ochránit svůj majetek? Vyplatí se v době paniky nakupovat akcie? Budou drahé kovy a krátkodobé vládní dluhopisy plnit funkci bezpečného přístavu? Tato a mnohá další zajímavá témata budou rozebrána během dvouhodinového semináře, po kterém bude následovat volná diskuse s možností krátké prezentace jednotlivých účastníků na dané téma. Každý účastník semináře tak bude mít v případě zájmu možnost se aktivně zapojit.

Místo konání:

Praha – centrum (bude upřesněno v pozvánce)

Termín:

Středa 17.10.2018 od 18:00 do 21:00

Kapacita:

Seminář je určen pro menší skupinku cca 10 účastníků. Preferujeme osobní přístup a vytvoření prostoru pro zajímavou a věcnou diskusi, do které se může zapojit každý z účastníků semináře.

Přednášející:

Pavel Šafařík – ekonom a burzovní spekulant

Program:

  • Proč by měl nastat burzovní krach? (18:00-18:30)
  • Analýza akciového trhu (18:30-19:00)
  • Jak vydělat a do čeho investovat (19:00-19:30)
  • Představení konkrétních investičních strategií (19:30-20:00)
  • Volná diskuse, prostor pro vaše prezentace (20:00-21:00)

Přihlásit se můžete ZDE.