RSS SageFin FACEBOOK SageFin

AnyOption

Admin | 1.5.2015

AnyOption je jedním z největších brokerů pro obchodování s binárními opcemi. Na trhu působí od roku 2008 a počet klientů díky rostoucímu zájmu o binární opce neustále narůstá. Společnost je registrována na Kypru, kde je regulována komisí pro obchodování s cennými papíry (Cyprus Securities Exchange Commission) a získala rovněž povolení k činnosti od ČNB pro poskytování služeb na území ČR. Obchodní účet je standardně veden v amerických dolarech, eurech nebo britské libře.

Vklady klientů jsou odděleny od běžného provozu společnosti a nejsou využity na další operace brokera. Slouží tedy výhradně k obchodování na vlastní účet klienta. Obchodníci mohou využít širokou paletu podkladových nástrojů pro trading, jako jsou akcie, indexy, komodity či cizí měny. Prostřednictvím binárních opcí lze snadno participovat jak na růstu, tak na poklesu kurzu podkladového aktiva.

Binární opce fungují na obdobném principu jako ruleta v kasinu. To znamená, že pravděpodobnost je nastavena tak, aby klient z dlouhodobého hlediska nemohl být ziskový, přičemž ztráty klienta jsou zároveň zisky brokera. Binární opce jsou skvělým prostředkem pro hraní si na burze a pocit ze hry, ovšem pro seriózní trading je nikomu nedoporučujeme obchodovat.